Recenzie Goji Cream

 • Eva
  Hľadal som na reklamy a recenzie Goji Cream z hendel's garden. Rozhodol skúsiť pár mesiacmi. Výsledkom je skvelé! Najmä hlboké vrásky na krku a okolo očí má takmer zmizli. Krém na dosť dlho, čo je veľmi potešujúce. Môžete náteru tenká vrstva, nástroj je konzumované vo väčšom rozsahu, a výsledok je viditeľný takmer okamžite.
  Goji Cream
 • Monika
  Kúpil goji cream spolu s matkou skúsiť spolu. Mám 40 rokov a moja mama 62. Tak, teraz som koža bola zamatová a hladké, a moja mama bola preč vrásky medzi moje obočie. Raz vzhľad sa zmenil! Krém funguje na 100%!
  Goji Cream
 • Michal
  Kúpil som si moja žena goji cream na našej svadbe. Každý sa bál, že ona by sa urazil, nehnevaj sa, ja si myslím, že je starý. Ale výsledkom krém som si všimol aj!!! Takže bez urážky otázky. Teraz je hanbiť, som premýšľal, či sa mi kúpiť jar. Chcem krásu na zápas! Vo Všeobecnosti, nebojte sa a kúpiť. Zvážte človeka stanovisko — stanovisko nezávislého experta!
  Goji Cream
 • Zuzana
  Vzal nedávno Goji Creamsnažil prvý deň sa vzťahujú, a inokedy vo večerných hodinách. Áno, pleť sa zlepšila, začali vyrovnať vrásky v tých miestach, kde sa koža je mimoriadne suché. Len krém by mal byť používaný pred spaním. Potom bude mať čas vsiaknuť, a nie sa trápiť, ráno pred make-up. Aj keď môj priateľ taky, keď som začal používať to, čisto leští v dopoludňajších hodinách tak, že pokožka od slnka nevysychá. Aj ja mám mastnú pleť, a tak som sprej pred spaním.
  Goji Cream
 • Miroslav
  Je jasné, že všetky druhy krémy a pleťové vody sú prevažne ženy. Ale to sa stalo, že som vo veku štyridsať začal starať o svoj vzhľad. Česť mi to robí, ale celý môj život som fajčil. A preto tento tvár začala vyzerať ako nejaký starý, škaredý. Prestala som Fajčiť, ale že s výskytom urobiť — je nejasné. Požiadal, aby sa moja dcéra, že Áno, možno sú niektoré nástroje alebo postup. Povedala mi to Goji Cream odporúča ukázali výsledky pred a po. No, ja som si ju kúpil. A keď som najmä táto skutočnosť nie je sviečky, krém používam každý deň pred spaním. A vlastne začal vyzerať mladšie. To sa stalo čerstvé, pleť sa stal zdravé. Odporúčame!
  Goji Cream
Hodnotenie Goji Cream
4.3
25